Kezdőoldal » Otthon » Kert » Baján hol tudok ilyen kis...

Baján hol tudok ilyen kis pozsgás növényt venni?

Figyelt kérdés
Olyan növényt keresek, ami mindig zöld, picike, és olyan kis 'sűrű'. Szóval ami nem is nő, hanem belerakom egy pici cserépbe, és ott elvan. Mint pl egy kis kövirózsa. Szóval ilyen érdekel, ami ilyen gömbölydedebb.

2014. máj. 3. 05:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A Tescoban lévő virágboltban szoktak lenni ilyesmik, bár szerintem aránytalanul drágák.

Én legutóbb bent a Tescoban vettem egy kövirózsa mixet. Azt hiszem 8 féle volt egy tálcán, joghurtos pohárnyi méretűek. Ezeket ültetgettem szét külön pici cserepekbe, jól mutatnak egymás mellett. Néhányat egy nagy tálba ültettem együtt. Igénytelenek, szépek és viszonylag könnyen szaporíthatók, tehát én nagyon szeretem őket.

Azt javaslom még esetleg nézz körül a piacon a virágosoknál, hátha. Sajnos erre felénk jobb ötletem nincsen.

2014. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mennyiért?
2014. máj. 6. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!