Kezdőoldal » Otthon » Kert » A borzaskata szereti az...

A borzaskata szereti az árnyékos helyet?

Figyelt kérdés
az eladó a boltban azt mondta, az kifejezetten az ilyen helyet szereti. A neten valahol ezt írják, valahol azt. Tapasztalat?
2014. máj. 12. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár éve volt magom, és utánaolvasás után én napos helyre raktam. Csak hogy volt kutyánk, azon kívül tucat vakond, továbbá én sem öntöztem szorgosan. Mindenesetre ami életben maradt, az virágzott is, bár szerintem elég kicsik maradtak.

Szóval az biztos, hogy megél napos helyen. Azt azonban nem tudom, hogy nem jobb-e neki az árnyékos...


Tegyél ide is, oda is, ha van lehetőséged, és kitapasztalod... Ha virágzik, akkor a magot majd gyűjtsd be, bár ha szétszóródik, akkor is kihajt magától.

2014. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondták a boltban, hogy szereti az árnyékos helyet. a csomagolás szerint viszont a napos helyet kedveli :) még csak most ültetem, remélem még lesz belőle valami (árnyékban) :)
2014. máj. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!