Kezdőoldal » Otthon » Kert » Árnyékos helyre mit ültessek,...

Árnyékos helyre mit ültessek, ami gyorsan nő és eltakarja a szomszédot?

Figyelt kérdés
A tiszafa szép, de lassan nő, a leilandi gyors, de annak meg kell a fény, különben ritka lesz... Ötlet?
2014. jan. 3. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A tiszafák köz a 'Hicksii' nevű fajta gyorsan nő. Babérmeggyet lehet még ilyen helyre ültetni, az is nőhet évente több, mint fél métert, csak nyírni kell. Sok múlik azon is, hogy mennyi vizet és tápanyagot kap.
2014. jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A babér nem bírja az árnyékot, de köszönöm.
2014. jan. 3. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
De bírja. Max. virága nem lesz annyi. Kertészmérnök vagyok, örökzöldekkel foglalkozom.
2014. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok. nem vitatkozok. Ahol én láttam eddig babért árnyékban, ott ritkult és/vagy kipusztult.
2014. jan. 3. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam viszont gyönyörű, pedig árnyékban van, sőt még a legeldugottabb belső hajtások is hoznak levelet. Lehet, hogy azért, mert itt szakszerűen van kezelve. Egyébként 'Rotundifolia' fajtám van a kertemben.
2014. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
71%
bambuszt természetesen gyorsan nő magasra pannelba is jó erkélyre és ha mögé marihuánát ültetsz senki nem veszi észre
2014. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!