Kezdőoldal » Otthon » Kert » Segítség! Hogyan lehet kiírtan...

Segítség! Hogyan lehet kiírtani őket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma találtam egy szép kis hangyabolyt a kutyusom kenneljenél/alatt. Inkább úgy fogalmaznám meg, hogy a kutyus kennelje beton alap. A bejáratnál találtam a hangyabolyt. Abba kérnék segítséget, hogy hogyan lehet őket kiírtani őket úgy, hogy a kutyusnak se legyen baja?

2014. máj. 19. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a BioKill-t ajánlom. Iszonyatosan viszolygok a vegyszerektől, de ezt már gyerekszoba padlószőnyegén is használtuk. Melegvérűekre veszélytelen, a hangyákra valóban, és tartósan hat. A kennelnél azért is jó, mert kültéren is használható. Elég hamar eltűnik minden nyoma, de nagyon hosszú időn át hat.

Ahol nem akarom spriccelni, ott injekciós fecskendővel és tűvel használom.

Mezőgazdasági (agro) boltok nagy részében kapható.

[link]

2014. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

helyileg merre vagy?

nekem van egy pár fajta növényem ami riasztja a hangyákat (és molyokat, rovarokat...), szívesen kipróbálnám nálad is, ha közel vagy.

2014. máj. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elsőnek kipróbálom amit az első válaszoló ajánlott. Ha az nem jön össze akkor megpróbálom a növényeket.
2014. máj. 20. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!