Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretnénk csirkét a kertbe,...

Szeretnénk csirkét a kertbe, de még nincs meg a kerítés a területen, tarthatjuk így a kertben a csirkét? Kiköthetjük mondjuk vékony lánccal esetleg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 20:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sajnos semmivel sem tudunk neki területet elkeríteni. Legalábbis azt nem szeretnénk, hogy így le legyenek kerítve részek a kertből.
2014. máj. 25. 20:08
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy zsinórral. A lábához kell kötni?
2014. máj. 25. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Madzaggal szokták, de az idegen macska, idegen kutya meg nyest és egyéb ellen az nem véd.
2014. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Olyan mint a kutya. Mindig haza megy. Legyen egy helye egy ólja és oda mindig vissza fog menni kapirgálás után.
2014. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj vele addig amíg nem tudod a csirke számára az ideális környezetet megteremteni.Csinálj normális kerítést ,ólat számára,ha nem tudsz ,ne tarts állatot.
2014. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ne bolondits már meg .Életemben nem hallottam ilyet még .Szárnyasokat nem így szokták tartani .És hol lesznek éjszaka ? Talán valamelyik fán,mint a galambok .
2014. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Csirkére, takarmányra van pénz, de egy rohadt drótkerítésre nincs? Kb. 600 ft métere.
2014. máj. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ezen most szétröhögtem magam. Elképzeltem, ahogy 10-20 láncra vert csirke szaladgál az udvarban, összekeverednek a láncok... :D


A viccet félretéve, előbb csinálj nekik megfelelő helyet. Egy részt, ahogy napközben el tudnak lenni, ahol sem ragadozó madár, sem kutya, macska nem férhez hozzá, és egy másikat, ahova éjszakára be tudod őket zárni.

Amíg ez nincs meg, felesleges megvenned őket, mert pár nap alatt mind el fog veszni.

2014. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak ötletes megoldások itt.

http://www.youtube.com/watch?v=f9pH6-YZuTA

2014. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már kikötözd őket, azt szárnyasokkal nem szokás.
2014. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!