Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy MTD po40 thorx 35...

Cserok kérdése:

Van egy MTD po40 thorx 35 benzines fűnyíróm.2011-es gyártású de másfél éve vettem kb.20 üzemóra lehet benne. Használat közben (10 perc) hirtelen kékes füst jelent meg a kipufogóból de nem tudom, hogy miért?

Figyelt kérdés
Megnéztem a levegőszűrőt hát az eléggé olajos volt. Lehúztam a karter csövet. Hát onnan jön az olaj. Fémszűrő;rugó;lapka rendben. De miért jön az olaj?

#MTD #po40
2014. máj. 29. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A thorx egy sz@r. Az első öt évig bírta, nem igazán tisztítottam a légszűrőt, olaj évente volt cserélve, azt hittem, hogy én voltam gondatlan gazdája. Vettem egy ugyan olyat, próbáltam nagyon gondos gazdája lenni, de csak három évet bírta. Első jelenség, kék füst, légszűrő olajos. Néhány nap használat után már legyengül és nem lehet beindítani.
2014. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg eltört a gyűrű a dugattyún.
2014. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!