Kezdőoldal » Otthon » Kert » 16 métere fúrt kút, de a vize...

16 métere fúrt kút, de a vize borzasztó vasas, zöldes. Állatokat nem itatom vele, de vajon a kertben lévő növényeknek árt-e? Fű locsolásra használom, de nem bánnám, ha a kert is bírná.

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A novenyek felszivjak, te meg megeszed oket. Biztos atgondoltad...? Vizsgaltasd be az ANTSZ-szel, mielott barmire hasznalod.
2014. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha "vasas" lenne, akkor barnás-vöröses színe lenne, és ha azzal locsolsz, a füved is bebarnul-vörösödik!
2014. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem mertem eddig locsolni vele kertet.
2014. jún. 5. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet bevizsgáltatni?Most néztem a díjakat, hát elég drága, főleg hogy egy valamire nézik. Most mire nézessem? Egyébként ez a zöldes szín lehet, hogy eltűnik, 1 éve nem volt használva. Tavaly konkrétan világosbarna volt. Nem lett baja a fűnek tőle.
2014. jún. 5. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a fűnek tőle, viszont amire rámegy azt beszínezi szép barnás vörösre. Ha van egy tartályod, egy köbméteres kockatartály például, abban néhány napig tartva gyönyörűen kicsapódik belőle minden szarság, lehet vele bátran locsolni.
2014. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor szép lesz a kocsiknk reggelre:) Végre rákötöttük a szivattyút, úgy voltam vele jól át kell járatni, ne zöld legyen már. Az egész udvart locsoltam vagy 2 órán keresztül. az udvar közepén álldogált egy agyonporos kocsi, azt is lemostam:) Akkor lehet róla holnap csapatni a barna foltokat ugye? De most olvasgatok , hogy arzén is lehet meg nitrát ami nem túl jó a növényeknek. Csak be kellene vizsgáltatni mielőtt a kertnek indulok.
2014. jún. 5. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyiért mérik most a bevizsgálást, de bármennyit kérnek is érte, gyanítom hogy még mindig olcsóbban jössz ki, mint egy esetlegesen hónapokig elhúzódó gyógykezeléssel a problémás víztől...
2014. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!