Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes egyáltalán kertészeti...

Érdemes egyáltalán kertészeti árudától vásárolni? A tuja.hu-val van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szívesebben vennék termelőtől, lelkes kertészektől növényeket (ellenálló tájfajtákat, ritkaságokat), de szinte lehetetlen.

Két telket akarok beültetni, és vagy 5 megyében több különböző helyen kellene vásárolnom növényeket ehhez (nincs autóm, tömegközlekedéssel körbe-karikába fákkal és cserjékkel nem lenne vidám utazás).

Úgyhogy elkezdtem nézni a kertészeteket, de nincs túl jó véleményem az ottani növényekről, és az áraikról sem. A tuja.hu az árak miatt tetszett meg (szállítással együtt is jónak mondható), és azért, mert itt találtam meg a legnagyobb számban a szükséges növényeket.


Párom viszont már többször pórul járt, mert a helyi árudából igen gyenge, gyér gyökerű gyümölcs csemetéket adtak neki.

Sokat segítene, ha valaki tudna írni tapasztalatot a tuja.hu-s növények állapotáról!


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. jún. 25. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laki, de minimum személyes átvétel az elsődleges szempont, mivel vannak látható jelei, mennyire életképes. II.ősszel vásároljon lombhullatókat, az évelők ráérnek tavasszal is. Termelői áru a legjobb. Például Alsótekeresen van egy nagyon nagy faiskola, ,nem éppen olcsó, de megbízható, amiről tudok és ismerem, de elképzelhető, hogy az országunkban több is van.
2014. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!