Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell nevelni bazsalikom...

Hogyan kell nevelni bazsalikomot és kakukkfüvet?

Figyelt kérdés
Vettem a Sparban , és nem vettem észre , hogy le van írva , és interneten sok minden van , és itt talán jobban leszek informálva :)

2014. júl. 26. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Első dolgod legyen nagyobb cserépbe, rendes földbe átültetni őket, mert az a tőzeges valami, amiben "gyárilag" vannak, mindenre jó, csak arra nem, hogy éljen benne a növény. A kakukkfűhöz nem értek, a bazsalikomot viszont egyszerű életben tartani. Tedd napos helyre, annyira locsold, hogy ne száradjon ki a földje (a mostani időjárási viszonyok között naponta). Ahol levágsz belőle, ott el fog ágazni, így lesz dús. Ha már legalább 20 cm magas, a felső harmadát egy az egyben levághatod, az sem fog neki megártani. A virága is ehető, de szerintem virágzáskor émelyítően tömény, parfümös ízűvé válnak a levelek, én inkább levágom a tetejét, amikor már bimbózik.
2014. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!