Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lesz valami baja az aloe-verám...

Lesz valami baja az aloe-verámnak ha bebarnul kint a levele?

Figyelt kérdés

Egy ismerőstől kaptam egy szép nagy példányt, amit kitettem az udvarra a többi virág közé, és pár nap elteltével jócskán bebarnultak a levelei, majd fogtam és behoztam folyosóra, a bejárati ajtó mellé ahol majdnem a földig érő sárga ablak van, amin valamennyi fény bejön de nem lehet belátni, kb egy hónapja van ott és azóta eltűnt róla a barnaság és nőtt elég sokat, és kövéredett is, és igazából tudom hogy kint lenne a helye, de kint eléggé megbarnul. meg a vékonyabb levelei összemennek és szó szerint összepöndörödnek hosszanti irányban ezért féltem kitenni, meg mivel elég szép példány... ti mit tennétek, kiraknátok vagy sem?


tudom sok fajta van ebből is, és mivel a sajátomról nem tudok tenni így google-ben keresett képet linkelek, így néz ki vagyis ezekhez hasonlít a legjobban...:


[link]


[link]



2014. júl. 26. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A növényeket szoktatni kell a naphoz, különben megégnek.

Kint keress valami félárnyékot, pl. ritkás lombú fa alá tedd egy-két hétre, utána mehet full napra.

2014. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki lehet tenni a szabadba az aloét tavasztól őszig, de csak félárnyékos helyre.
2014. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!