Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem nyílnak ki rendesen...

Miért nem nyílnak ki rendesen a kardvirágaim?

Figyelt kérdés

Ez az első év, hogy kertészkedem.. Az elültetett hagymák szépen kikeltek, a levelek zöldek voltak, minden jónak tűnt. Most viszont, sárgásak a levelek, helyenként barnás csíkok vannak bennük. A virágok pedig vagy nagyon hamar elnyílnak (egy-két nap) vagy ki sem nyílnak teljesen, és fonnyadtak.. Egy-két egészséges virágom van csak. Ha ez egy betegség, akkor mit kell vele tennem? Vagy túlöntöztem? Esetleg a föld nem jó, amibe ültettem? Falun élünk, és egy helyi család lótrágyás földjébe raktam, gondoltam rá, h talán túl erős a tápanyag benne..

Segítsetek légyszi!

Köszönöm!



2014. aug. 1. 13:56
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Itt láthatóak a képen.

2014. aug. 1. 14:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt az egy szegénykét megfogta a rozsda, de valószínűleg elfelejtettél permetezni és bizonyára a helyes tálálékról sem gondoskodtál. Nézz utána itt:

[link]

2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!