Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a medence porszívót? Mi olyat vettünk, amit elvileg papírszűrős vízforgatóra is lehet csatlakoztatni és úgy lehet használni, de nem megy.

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 2. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gyenge a vízforgató szivattyú, vagy a szűrője el van tömődve, koszolódva.
2014. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez 1 vásárlói értékelés.


"19.07.2014 – 16:00


Nem rég vásároltam. Nagyon kíváncsian vártam hogyan működik, de azt kell mondjam, hogy mint eddig mindig most is nagyon kellemesen csalódtam. Egyszerűen tökéletes választás. Persze megfelelő vízszűrő is kell hozzá, szerintem a hagyományos papírszűrős vízforgatóval nem működik, mert nincs elég "vákuum". Én a Marimex ProStar 6 Szűrő-vel használom."

2014. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! megnézzük hogy nincs e eldugulva vagy ilyesmi, illetve egy erősebb forgatóval is kipróbáljuk még..remélem működni fog még ha gyengén is..
2014. aug. 2. 16:42
 4/4 A kérdező kommentje:
egy kalap sz.r volt amit vettünk így visszavittük és levásárolhattuk az árát....ilyet ne vegyetek! gyenge nagyon, és selejtes volt amit vettünk...
2014. aug. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!