Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem a barátnőmnek rózsát,...

Vettem a barátnőmnek rózsát, de nem tudom odaadni csak 1 hét múlva, hogy bírja ki a legtovább?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit ittunk, féléve hogy együtt vagyunk, ittunk egy kicsit és nem jól végződött, büntetést kapott. (17 éves)

A rózsák addigra nem bírják ki, vízben hagyjam, vagy vegyem ki és kiszárad magától?



2014. aug. 30. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy:D Tedd az ablakába:D
2014. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd veszel másikat
2014. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Miért nem adtad neki akkor oda? Vagy odaadtad csak nálad maradt?

Hát vidd el neki.... vidd el a házukhoz, csengess be és hagyd a küszöbön. Ennél romantikusabbat én pl el sem tudok képzelni, velem is megcsinálták amúgy.

2014. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Odaadtam de annyira részeg lett hogy a szemüveg tokját akarta felhúzni a lábára cipő helyett... :D
2014. aug. 30. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, én nem adnék neki rózsát, ezek után... De te tudod.

Ha otthon kapta a büntetést, akkor nem kellett volna hazaengedned, csak ha kicsit kialudta magát, és emberi formában tud otthon megjelenni.


Vízben egy hétnél korábban lehullanak a szirmok.

Ha a tartósítás a cél, akkor neked kell szárítanod. Alul madzagot kötsz rá, és fejjel lefelé sötét helyen felakasztod. (Mármint a rózsát, nem a barátnőt.)

2014. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így akartuk de az anyja felhívta és hallotta hogy mi van vele.. :D Szóval eljött érte..
2014. aug. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!