Kezdőoldal » Otthon » Kert » A sok esőzés miatt nagyon...

A sok esőzés miatt nagyon felázott az udvarban a talaj és kocsival eléggé szétjártam . Egy olyan 5-10 cm mély csapát csináltam keréknyom szélességében! Valami olcsó megoldással szeretném helyrehozni! Mit lehetne vele tenni?

Figyelt kérdés
És arra gondoltam hogy nagy szemű bazalt kavicsot hozatok és olyan 10 cm vastagon feltöltöm a csapákat ,csak nem tudom hogy mennyire fogja elnyelni a föld!

2014. szept. 24. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha rendesen megcsináltatod. Kerékszélességben lealapozni, arra mehet vékony betonszél, a kettő közé homok és kő, a sávok közé pedig nagyszemű kavics, de az alá is kell valami alapozás, hogy ne nyomódjon a földbe.
2014. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 450 Ft-os 60x40-es beton gyeprács is megteszi. Vagy 4x akkora felületen eloszlik rajta a súly. Érdemes 2 centivel magasabbra rakni, mert eleinte úgyis benyomódik, aztán betömörödik.
2014. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarsz már többet füvet nyírni?

A kés nagyon kedveli a talajfelszínen lévő kavicsot.

2014. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a gyerek, a kutya, akárki kirúgdossa idővel és még 1 méterre is lesz kavics ahol már nem kéne. Szerencsésebb a beton vagy gyeprács. Hacsak nem egy tsz udvarról beszélünk.
2014. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!