Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet tenni a tuják...

Mit lehet tenni a tuják megbetegedése ellen?

Figyelt kérdés
Sokszor letakarítottam már őket azoktól az úgynevezett "rozsdásodástól". A közepe bebarnul és az egész fát kivégezné ha nem lenne mindig leszedve róla. De nincs annyi időm, hogy mindig azt szedegessem. Amúgy gyönyörűen fejlődnek. Nem tudom milyen fajta, csak annyit tudok mondani, hogy ilyen ezüstös színű. van esetleg valami permetszer vagy megelőzési ötlet.
2008. aug. 11. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, valami atka-féle támadja mostanában a tujákat!

Permetezéssel lehet ellene tenni! A vegyi/mezőgazdasági boltban el kell mondani, mihez kell, biztos tudnak adni odavaló permetszert!

2008. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a közepe sárgul a tujáknak, akkor slaggal erős víznyomással heti 1x-jól át kell mosni, a víz kimossa az elhalt részeket a belseje újjáéled és ki fog hajtani.
2008. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!