Kezdőoldal » Otthon » Kert » Citromfám egyre több bimbot...

Citromfám egyre több bimbot hozott, demikor ki bontja el is dobja. Egézségesnek tünik. Nyáron szépen fejlödöttm kint akertben. Kb 50cm magas pici gyümölcsét beérlelte. Jelenleg keleti oldalon 19-20 fokos melegben teleltem. Miért dobja el a virágait?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:24
 1/5 anonim válasza:

Lehet nem szereti a helyet, ahová tetted!De ez csak egy tipp volt!

Egyébként én is venni akarok majd!:)Remélem megmarad!:D


20L

2010. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert télen sok neki a 19-20 C-fok. Vegetatív időszakát éli a növény, 10 C-fok alatt tanácsos átteleltetni.

Nem beteg, csak eltolódott a biológiai órája.

2010. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is megjártam, hogy túl "melegben" teleltettem a novényeim, nekem is ledobták a leveleket. Tedd fűtetlen folyosóra, vagy kevésbé meleg helyre.
2010. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de most óvatosan vigyed át hűvösbe.Mert csóri növény sokkot kap(nem vicc).És évekig nem hoz virágot meg termést.
2010. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!