Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gyógynövényeket lehetne...

Milyen gyógynövényeket lehetne termeszteni a kertünkben?

Figyelt kérdés

Még ha sikerülne is, de ki a tökömnek tudnám eladni??

Biztosan be kel jegyeztetni, hogy alkalmas a gyógyászatban vagy mit tudom én hogyan venné meg aki venné.


2014. nov. 28. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Legtobb gyogynoveny megel Magyarorszagon, majdnem mindenhol. A csalan es a hasonlo levezetuek eleg sok vizet igenyelnek, a kamilla jobban elviseli a szarazsagot. Es persze van otezer fele gyogynoveny.

A gyogynoveny-felvasarloknal kerdezd meg, hogy milyen feltetelekkel es mennyiert veszik at.

Vannak egyenek, akik allitolag a bodzavirag-szedesbol lettek milliomosok, de kozben sorban alltak a segelyekert az onkormanyzatnal, szoval nem tudom az arakat...

2014. nov. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy hasznot is hozzon, nagy területen kellene termesztened őket. Átlagban 10 kg levélből lesz l kg szárított növény. Az sem mindegy, hogyan tudod megszárítani.
2014. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell bejegyeztetni, csak ha bio minősítést akarsz, akkor kell egy több (talán 3) éves procedúra. A természetből begyűjtött, ismeretlen eredetű anyagot is átveszik. A cigányok pl. a csipkebogyót szinte kizárólag forgalmas utak mellől gyűjtik, több alkalommal személyesen is láttam.


Keresned kell egy felvásárlót, és érdemes vele leszerződni, különben lehet, hogy a nyakadon marad a cucc, ha épp nincs kereslet arra a fajta növényre.


Hidd el, több ezzel foglalkozó embert is ismernél, ha valami nagyon jó buli lenne. Valami pénzt persze lehet kapni a termesztésért, de meggazdagodni nem ebből fogsz.

2014. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!