Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek a Dnipro M típusú...

Szerintetek a Dnipro M típusú láncfűrészek alkalmasak a hobbi szinthez, darabolásra használható? Link:

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 11. 11:47
 1/7 kratos95 válasza:
nem.semmivel se tud többet mint egy steel ts5200.kerüld az ilyeneket.husqvarnat vegyél az legaláb megbizható.30bol tudsz veni husi 40-et vagy 136-ot vagy régebbit olx-en rengeteg van.
2015. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem kínai? Kérd meg az eladót, hogy töltse fel a Made in ... szöveget egy fotón.

Egy az egyben ugyanaz, mint a kínai Steel a piacon, csak tripla áron.

Valamire persze ez is alkalmas, egy-két kiszáradt gyümölcsfát kivágni meg ilyenekhez. Ha csak ennyire kell, akkor jó lehet, egy darabig ez is bírja. De köbméterszámra felvágni a tüzelőt, erre ne is gondolj.


Használt fűrészt inkább csak szakembernek szabad venni.

Lehet persze, hogy kifogsz egy újszerűt olcsón, de nem szabad elfelejteni, hogy a végét járó, drágán javítható, kompresszióhiányos, titokzatos hibás, állandóan betegeskedő fűrészek mind a hirdetési oldalakon végzik.

2015. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A linket példaként tettem be, mert nem leltem magyar oldalon róla, csak ezt. Én 20 ezer forintért venném meg ugyanezt Ukrajnában üzletben 1 év garanciával és biztos nem kínai, mivel az eladó mutatta a papírjait! Szerintem jobbnak kell leni mint a kínai, mert náluk ez egy ismert márka. Ha csak az adatokat nézzük akkor megfelelő?
2015. jan. 11. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor is egy egyértelmű Stihl koppintás.

Az adatok ugyanúgy jók, mint egy kínainál. A kérdés, hogy meddig fog tartani. A kínaiak is elég jól dolgoznak, ameddig dolgoznak.

Ha évi 1-2, kertből kivágott fát akarsz összevágni, arra feltehetőleg megteszi, de az éves tüzelő összevágásához biztos kell 2-3 darab.

2015. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a fűrész nem csak Ukránoknál kapod meg hanem a Szlovákoknál is,ez is egy Komatsu klón ugyan az mint a többi 100 Kínai akárminéven ralyat Német-Cseh-Orosz-Román-Olasz stb.. gyártmány kamu matrica.A dörzsölt kereskedő pont olyan balekokra hajt mint te aki be is veszi,hogy Ukrajna aktívan gyárt láncfűrészt....Stihl-Husqvarna-Echo-Solo-Oleo Mac,Efco-McCulloc-Makita,Dolmar-ezekből nem kapsz 20 ezerért talán mert nem Kínaiak.
2020. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta, 2 kínai láncfűrészem is van már, ha az egyik beadja a kulcsot ott a másik, míg megjavítom. Alkatrészek fillérek, olaj bele a legolcsóbb kínai szar. Hobbi szinten szerintem alkalmasak. Nem erdőt akarok írtani vele.
2020. jún. 12. 19:56
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon nem vált be. A legrosszabb márka, amivel eddig dolgom volt. Inkább valami no name kínai vagy kicsit drágább, de minőségibb cuccot ajánlok.
febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!