Kezdőoldal » Otthon » Kert » Téglából és agyagból tűzkaróhe...

Lncruse kérdése:

Téglából és agyagból tűzkaróhelyet hogy csináljak? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés

Téglából és agyagból szeretnék csinálni egy másfél méter átmérőjű tűzrakóhelyet, de próbálkozgattam vele de az a helyzet hogy rakom a tégláz kötésnek agyagod és így 4 sor téglát egymás tetejére és az egészet le akarom fedni agyaggal szóval hogy ne látszódjanak a téglák csak az agyag bevonat. Na de nekem valahogy nem jön össze mert megrepedezik állandóan és leesik az agyag! Nem tud valaki erre valami gyógyírt hogy mivel tudnám összekeverni az agyagot vagy valamit hogy ne repedezzen meg és ne hulljon le róla az agyag?

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2014. jún. 14. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tégla akkor miért agyaggal akarod összeragasztani, ha meg agyag, akkor minek közé tégla?

Használj minél tisztább agyagot, rakd vastagon, hagyd lassan kiszáradni, aztán égesd ki.


Szerintem.

2014. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen téglából és agyagból szeretnéd összehozni, akkor áztasd be a téglát, mert kiszívja az agyagból a nedvességet, és természetes, hogy a túl gyors kiszáradástól megreped.
2014. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Azért mert én így akarom csinálni,ha meg csak faszkodni jössz akkor köszi nem kérek belőle én kérdeztem te válaszolj ha meg nem tudsz akkor nem is szólj inkább semmit köszönöm !

2014. jún. 18. 12:21
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszokat !
2014. jún. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!