Kezdőoldal » Otthon » Kert » Benzines fűnyíró, de milyet?

Benzines fűnyíró, de milyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni benzines önjáró fűnyírót és amit szánnék rá 100.000 Ft. Azt hallottam a honda motorral szereltek a megbízhatók.. hol találok ilyet?

MTD is jók?



2015. márc. 12. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már sok pénzt adsz ki,Ne MTD legyen .
2015. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Honda jó,én az ősszel vettem motort a rotátorra. Nagyon kell figyelni a bejáratásnál,és egyébként is az olajcseré(k)re. Tankolni csak "rendes",tiszta kannából.

Ha van rá pénzed,Briggs motornál ne add lejjebb. A Hondát könnyebb berántani.

Nem kell a Thorx,és a kínai motorokkal foglalkozni.

2015. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért ne legyen MTD? Nem megbízható?

Egyenlőre a Makitánál akadtam le, talán azok jók!

2015. márc. 17. 12:49
 4/6 gomzoli ***** válasza:
Lehet bármilyen márkájú maga a fűnyíró, a lényeg, hogy Briggs&Stratton motor legyen benne. A legjobb, legtartósabb motorok ezek. A Honda is biztosan nagyon jó, de a Briggs&Stratton már legalább két évtizede a világon a piacvezető, és nem véletlenül.
2015. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gomzoli ***** válasza:
5 éve vettem 100 körüli összegért Oleo-Mac márkájú 55 cm vágószélességű önjáró fűnyírót, Briggs&Stratton series625 motorral. A téli szünet után (5-6 hónap állás) két-három rántásra indul. Tavaszonként kap új olajat, 10w-40-es jobbfajta motorolajat, időnként kipucolom az alját, és kést élezek, ill. egyszer már cseréltettem azt. És tankolom, ha kifogy. Ennyi. Kb. 3 órán át megy folyamatosan (ca. 2000m2) alkalmanként, azaz legalább kéthetente tavasztól őszig.
2015. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gomzoli ***** válasza:
Bocsánat, 6 éve van meg.
2015. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!