Kezdőoldal » Otthon » Kert » Benzines fűnyíró nem indul be...

Benzines fűnyíró nem indul be mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy pöcre beindult rendben a fűnyíró, de úgy fél óra elteltével le akart állni a motor olyan hangot hallatott sokáig, mint amikor már az üzemanyag teljesen ki akar fogyni. Végül utóbb már el sem indult. Az előző gazdája nem tudom menyire tartotta karban!? Én úgy másfél éve használom, rendszeresen karbantartom.(olajcsere szezon elején, légszűrő néhány hete tisztítva gyertya rendben)

2014. okt. 7. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a gyanúm, hogy valahol eltömődhetett talán az üzemanyagnál mert a tankban látok szennyeződéseket.(Én mindig szűrt benzint öntöttem bele nem mostanában kerültek bele a szennyeződések!) Lehet ez a gond? Van esetleg ezekben egy belső üzemanyag szűrő amit ki lehet tisztítani esetleg?
2014. okt. 7. 21:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gyanúm, hogy valahol eltömődhetett talán az üzemanyagnál mert a tankban látok szennyeződéseket.(Én mindig szűrt benzint öntöttem bele, nem mostanában kerültek bele a kis szennyeződések!) Lehet ez a gond? Van esetleg ezekben egy belső üzemanyag szűrő amit ki lehet tisztítani esetleg?
2014. okt. 7. 21:08
 3/5 kata kata ***** válasza:
Tisztítsd ki a karburátort,kompresszorral.
2014. okt. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a belső szűrő mint kiderült van benne, igen az volt eltömődve ahogy gondoltam az egész ki lett pucolva és jó lett. Az egész tank tele volt apró szennyeződéssel.
2014. okt. 11. 03:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálam is ez volt a gond a múlt kor (örökölt gép, nem nagyon volt karbantartva) én is kipucoltam karburátort benzintankot és az óta is tökéletesen szuperál.


Rendszeresen karbantartott gép (nem kínai sz@r)nagyon sokáig gond nélkül tud működni.

2016. jún. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!