Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaptam cserepes nárciszt, mi...

Kaptam cserepes nárciszt, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Sosem volt még semmilyen virágom, azaz volt de vagy elrohadtak vagy elszáradtak. Lakásban élek, kiültetni nem tudom.

Mennyit kell locsolni? Nedves legyen a föld állandóan, vagy inkább vizes, vagy szárazabb?

Ha elszáradt mit kell tenni vele? (tudom hogy évelő)

Maradhat ebben a földben jövő tavaszig? Nekem azt mondták majd csak február környékén kell elkezdeni öntözni.

Meddig fog még virágozni? Ha ne adj' Isten előbb elszáradna jövőre újra fog virágozni?

Szeretném ha életben maradna, izgulok miatta. :D :D :D


21/N


2015. márc. 13. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor öntözd, ha kiszáradt a földje. Ha elvirágzott, és a levelei is elsárgulnak, akkor vedd ki a cserépből, tedd sötét, hűvös helyre, és augusztus végén visszaültetheted a cserépbe. Jövőre újra virágzik majd.
2015. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
öntözd,és szükség szerint ültesd át
2015. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd majd ki a szabad földbe,ott jól megerősödik.Én már nem is tenném utána cserépbe ,hisz ez évelő virág .Ezután már tavasszal a kertben virágozna .
2015. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!