Kezdőoldal » Otthon » Kert » YMiért van, hogy itt mindenki...

YMiért van, hogy itt mindenki szidja a straus austria gépeket? Tényleg annyira tré?

Figyelt kérdés

Szomszédomnak van egy straus fűkaszája, kétbalkezes semmirekellő piás gyerek, de a kasza működik nála prímán pár éve, maszekol is vele sokat.

Csak az övét csinálhatták meg jól?


2015. ápr. 1. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem szalag csiszolom van.Kb 100 db kerités fát csiszoltam le.

Még müködik!

2015. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én idáig 4géppel dolgoztam, és azok nem igen bírták.

Pontosan 1db légkulccsal 2db vésőkalapáccsal, és egy nagy sarokcsiszoló.


Először én vettem egy légkulcsot személyautón kereket cserélni, de nem bírta rendesen meghúzni, majd a következő kerékcserénél ( a télieket még leszedte és felrakta de mikor a nyáriakat raktam fel) tönkre ment az az irányváltója.

A légkulcs a következő volt: [link]


Ezután volt egy főnököm aki szeretett spórolni mindenen hozott egy vésőkalapácsot. Körülbelül 10m2 vakolatot vertem le vele majd elkezdett csörömpölő hangot adni.

Ezt követően kicseréltette a főnököm és majd ő megmutatja, hogyan kell használni és nem vert le vele 2 m2 se és egyszerűen leállt a gép. Majd ezt kicserélték egy nagy flexre mert az árát nem akarták vissza adni az árát.

A vésőkalapács ilyen volt:

[link]


A nagy flexet egy másik kollégám használta aki a régi radiátorok csövét darabolta vele. Ha jól emlékszem körülbelül 5-10 perc darabolás után elkezdett puffogó hangot adni mint amikor szénkefés egy gép.

ezután nem is foglalkoztunk vele. A gép ilyen volt: [link]

2015. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem éri meg ilyet venni.

Talán ki lehet fogni 1-1 jó szériát, de igen ritka.


Még a noname gépek is jobban bírják.

2015. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja nekem 2 kisflex és egy fúró volt a tanulópénz.


Ha használni akarod ne vegyél ilyet.

2015. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem már az első csavart se szedte le a légkulcs. El is adtam egy baleknak ugyan annyiért mint ahogy vettem de a krovagyűszűket meghagytam belőlle az azóta is bírja :) már egy pár hajtószárta eltőrtem megtoldva két méteresre de még nem látszik rajta egy deka sarkallás sem az jó belőlle csak :)

DE hasonló a román sthill is ki lehet fogni 1-1 jót a miénk pont jó de már legalább hússzal találkoztam ami 20 percnél többet nem ment.

2015. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koczak Stefan válasza:
Nekem van egy Straus Austria lancfureszem nagyon jol mukodik pontosan egy eve van meg nekem.korulbelul 50m3 fat mar oszevagott anyi hogy ez elott amit vettem rogton visza kelett vinni mert be se indult.a kovetkezo meg 10 honaposan kb nemindult meg garanciaba kelett rajta egy karburator javitast csinalni.azotta szepen mukodik megint.szerintem azt a penzt megeri nagyonis ,mig meg garanciaba van problema nincs megjavitjak es ha harom napon belul romlik akkor meg cserelik neked.
2016. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!