Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kérem segítsenek egy 21...

Kérem segítsenek egy 21 lakásos társasházban élek 17lako azt akarja, hogy vágják ki a közös udvaron lévő olaj fát indokuk : mert majd ami még megsem történt majd szerintük rongálni fogja a házat mit tegyek én aki a fákat ültette 11éve?

Figyelt kérdés
kérem segítsenek. üljek oda? vagy valami jogi lépés? törvényt sértek ha végső esetben elé állok és nem mozdulok onnan?

2015. ápr. 10. 13:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2db olaj fa
2015. ápr. 10. 14:02
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni ellene. Közös terület és a többség döntött. Kérheted jogi úton,hogy a fákat,mint a te tulajdonodat ne bánthassák,de abból a házban és a bíróságon is harc lesz.


Mellesleg simán kivágják amikor nem vagy odahaza,vagy belocsolják vegyszerrel és amikor kiszárad a jegyzővel íratnak papírt,hogy veszélyesek.

2015. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az ültetést jóváhagyta a többi lakó?
2015. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sőt ha jogi útra tereled ős is felléphetnek ellened,mondván a te fáid vidd el őket onnan,mert nem lehet ott tárolni.

Ez talán viccesen hangzik pedig nem az,ilyen alapon kocsival is belehetne parkolni,vagy oda tenni egy konténert.

2015. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el senkinek nem árt most metszettem meg a szomszéddal én nem fogom hagyni ott fogok vagy én a szomszéd ülni ha valami furát hallunk
2015. ápr. 10. 14:23
 6/14 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a gyors választ avval nem szekünk törvényt ha ott állunk és "élő védő ként vagyunk ott,,
2015. ápr. 10. 14:24
 7/14 A kérdező kommentje:
?
2015. ápr. 10. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Törvényt szegni? A tárgy (fák)elhelyezését a ház lakóinak többsége megtiltotta,ezért magánvádas eljárás indítható ellnetek + ha a kiérkező fakitermelő nem tud dolgozni,majd elmegy a kiszállási díját a ház rátok verheti.
2015. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem tiltotta meg 11éve még támogadta is a lakók szóban akkor hozzok egy rokont az fog oda ülni ugy teszem mint ha nem én kértem meg őt, hogy ott üljön viszont engedély adtam, hogy az udvarban tartozkodjon vagy ugy teszek mint ha nem ismerném vagy felmászok rá és ugy teszek mint ha nem hallanám nem tudom mit tegyek de a fák maradnak
2015. ápr. 10. 14:37
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy ki kötőm hozzá az ismerösöm vad pitbullját
2015. ápr. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!