Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi történik ha a kelkáposztát...

Mi történik ha a kelkáposztát nem palántázom hanem egyből kiültetem a magot?

Figyelt kérdés
Most kaptam kelkáposzta magokat de már nincs helyem palántázni! Van esély, hogy a kertben ha elültetem a magot kinő?

2015. ápr. 21. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen. Legfeljebb nem lesz nagyon korai.

Jó időben egy hét alatt kikel.

Lehet egy sűrű sorba vetni és szétpalántázni aztán, meg lehet helybe vetni, amit nem ültetsz át, az sokkal gyorsabban nő és jobban fogja bírni nyáron a szárazabb időt.

Vagy a két módszert keverni, azaz viszonylag ritkára veted a sort, aztán ahol még így is sűrű lesz, azokat kiszeded és odébb rakod.

2015. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vetheted helybe. 1-2 cm mélyre, laza talajba vesd, és vigyázz, ne száradjon ki.
2015. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy csináltam, hogy egy csíkot húztam és több magot szórtam szét benne! Majd lesz valahogy ha kikel! :)
2015. ápr. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!