Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az elmúlt években tavasszal...

Boros gyevi milivoje kérdése:

Az elmúlt években tavasszal minden szobanövényemet kiültettem a kertbe, így őszre gyönyörűek lettek és óriásit nőttek. Most vásároltam egy Zamioculcast és egy Gyompálmát. Amennyiben lehetséges, ezeket is kiültetném remélvén hogy gyarapodnak!?

Figyelt kérdés
Növényeimre különösen jó hatással van a kint töltött időszak. Ilyenkor félárnyékban vannak, egy óriási szederbokor alatt, délelőtti és délutáni napfény egyaránt éri őket, és mivel ereszet alatt vannak, elég nedvességet kapnak. Az Ádám levelei dupla akkorára nőttek, mint előtte voltak, a Philodendron egy évig egy levelet sem hozott, amint kiültettem, egy idény alatt 4-5 új hajtása lett. Ugyanígy a Ficus, Diffenbachia, Nyíllevél és Viaszvirág is rengeteg új levéllel gyarapodott

2015. ápr. 26. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!