Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vásároltatok már gyümölcsfa...

Scream85 kérdése:

Vásároltatok már gyümölcsfa csemetét internetes webáruházból?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melyik ilyen webáruházban vásároltál?

"Azt kaptad amit rendeltél?"

Tapasztalatokat szívesen várok. :)


2015. máj. 7. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak szőlőtöveket vettem és természetesen semmi közük nem volt ahhoz a fajtákhoz amit rendeltem, mert nem kellett megvárni a 3 évet hogy teremjen, a külső tulajdonságok alapján (ízköz, levélforma) egyértelmű volt, hogy egy szimpla borszőlő és nem Afuz Ali.

Semmi garancia, hogy szép állású, koronájú fát kapsz.

2015. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a lentebbi linken látható helyről rendeltem, még ősszel.

Tavasszal mind kihajtott (Stanley szilva, valamint Redhaven és Mariska őszibarack.) Hogy fajtaazonos e, azt majd akkor fogom tudni megmondani, ha terem. De látványra szilva, és őszibarack :-)


Mindenesetre a gyökerek, és az egész fa is rendesen be voltak fóliázva, hogy ne száradjanak ki szállítás közben. Valamint ültetési útmutatót is kaptam mellé csomagolva. Ismerősöm többet kért volna benzinpénzt, ha megkérem, hogy egy faiskolából furikázzon haza engem 3 facsemetével, így meg 1500 forintért elhozta a Posta


[link]

2015. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a tuja.hu ról rendeltem egy almát, egy barackot, szőlőt, és rengeteg díszcserjét. Életerôs csemeték és dugványok voltak, mind megéledt!
2015. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!