Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ragadnak a petúniáim levelei...

Ragadnak a petúniáim levelei mivel tudom helyre hozni őket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy nagyon hosszú kis kerítésem és a fő oszlopain 21 db mindegyiket van egy petúnia... szóval elég nagy kár lenne hogy ha tönkre mennének. Segítsetek. Minden nap leszedem az elszáradt virágokat, és locsólom őket illetve hetente tápoldatos vízzel is. Vagy egy bodza fa és alatta pont ott van vagy 4 cseréppel, és a bodza fán láttam bogarakat.

2015. máj. 18. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet levéltetű, nekem is megtámadta, ha sok kis apró zöld bogárfélét látsz a petúnián akkor permetezd le decis/karate szerrel, illetve a bodza is biztosan tele van mindenféle tetűvel, a bodzát is permetezd le vagy vedd ki a virágot a bodza alól.
2015. máj. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Levéltetvek váladéka szokott ragacsosságot okozni. Rovarirtóval kellene permetezni.

[link]

2015. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!