Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fieldmann vagy McCULLOCH...

Fieldmann vagy McCULLOCH benzines fűnyírót válasszam?

Figyelt kérdés
Mindkét márkáról azt olvastam,hogy minőségi megbízható és régóta piacon lévő márka viszont a McCULLOCH-nál azt érzem, hogy azért jócskán a márkát is meg kell fizetni,nemcsak a tudását. Még a Fieldmann-nál a tudást kell megfizetni elsősorban, ez valóban így van vagy én látom rosszul?

#fűnyíró #Fieldmann #benzines motorral
2015. máj. 21. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
McCULLOCH fűnyíró elég jó, használtuk már,most a drágább fűnyíróira gondolok,ugyanígy a drágább Fieldmann is, minőségi alkatrészeknél mindig meg kell fizetni az árat, természetesen ezért cserébe nem kell kidobni 2 év múlva az egészet (értem én itt a 10-20ezres kínai gépeket...már 2 került nálam a vastelepre), szomszéd VIKING fűnyírót használ rendszeresen már több mint 5 éve, egyszer volt csak kisebb baja,az is kitűnő választás egyébként.
2015. máj. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fieldman-t nem ismerem, a MCCulloch nagyon jó. Egy barátomnak az van 6 éve. Nekem 24 éves az eredeti fűnyíróm és még működik. Nem emlékszem már milyen márka volt, ma már nem kapható, de eredeti briggs & stratton motorral volt szerelve. Az is igaz, hogy a váz elrozsdásodott már és kidobtam. Vettem bontottan egy másikat és arra szereltem át a motort. Általában a drágább minőségi cuccok meghozzák az árukat.
2015. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekünk is kb. 22-24 éves a fűnyírónk,de már én sem tudom milyen márkájú,anno még Ausztriában vettük és bár azt nem mondanám,hogy mai napig tökéletesen működik,mert minden nyírás előtt,jobb esetben 2-3 percig,rosszabba 10 percig kell rángatnom még beindul. Arról nem is beszélve,hogy az idő eljárt felette és a rozsa már itt-ott eszi.

Ezért tervezem egy korszerű modern fűnyíró beszerzését és az említett 2 márka az ami úgy tudásilag,minőségileg és még árban is elnyerte a tetszésem.

Pontosan ezeket a modelleket néztem ki:

Fieldmann:

[link]


McCulloch:

[link]


[link]

2015. máj. 22. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A McCulloch a Husqvarna csoport tagja, a Fieldmann pedig szerintem a "futottak még" kategória, ami csak a nagyon gagyi kínaiaknál jobb. Ha azonos tudással nem kerül duplájába a McCulloch, akkor azt válaszd.
2015. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!