Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet termeszteni akvárium...

Mit lehet termeszteni akváriumban? Próbáltam már gombákat de nemsok sikerrel.

Figyelt kérdés
Valami igénytelen valami kellene amit egy héten egyszer kell gondozni.Azért ide irom ki mert ezt a témát többen olvassák, bocs. :D
2015. máj. 24. 18:16
 1/10 anonim válasza:
Termessz füvet mármint ami az udvarban szokott lenni vagy pitypangot :D
2015. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
penis formájú kaktuszt (ha már a kategórián belül vagyunk)
2015. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lányokat, leginkább sellőket.
2015. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nyugi, nem lesz sokáig ez itt :D
2015. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Azért megnézném, hogy az akvarisztika rovatban hogy csodálkoznának, ha valaki kiírná azt a kérdést, hogy mit lehetne tenni, ha barátja gyorstüzelő / a barátnőjének nincs orgazmusa / "Lányok, nektek elég lenne a 12 centis péniszméret?" :-)
2015. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ígyvan. Kell a változatosság :D .De amúgy komolyan milyen gombafajtákat lehetne termeszteni akváriumban?
2015. máj. 24. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Hmm.... ebben a kategóriában rengeteg igénytelennel találkozhatsz, ültesd el őket!
2015. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

pedig Lehet gombát termeszteni ha megadsz neki mindent amire szüksége van: jó táptalaj magas N tartalommal, meleg, nedvesség és szellőztetés, fényre nincs szüksége ugyebár, ha van jó növényvilágító lámpád akkor szinte bármit lehetne termeszteni, én pl. fűszernövényeket neveltem télen....


Kaktusz, kövirózsa elég egyszerű szerintem.

2015. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ha a gombákon kívül növények is érdekelnek, akkor florárium témakörben keresgélj!


Egyébként: Maranta leuconeura, Pilea cadierei, Fittonia verschaffeltii, Hypoestes phyllostachya, Aadiantum raddianum, Schefflera sp, Kriptantus sp.

2015. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a lényeg, hogy florárium.

Az akvárium attól akvárium, hogy víz van benne, az anyagától és formájától függetlenül.

2015. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!