Kezdőoldal » Otthon » Kert » Csodaszép tulipánok, de honnan?

Csodaszép tulipánok, de honnan?

Figyelt kérdés
Van egy tulipános kiskertem, de tavaly családi okok miatt elmaradt a gondozása, a csigák és a vakondok a nagy részét tönkretették. Ismerősöktől kaptam szebbnél szebb tulipánokat, 100 színben, mintában, és formában, ezeket szeretném pótolni. Honnan tudnék nagyon szép, színes, vidám tulipánhagymákat szerezni? Supermarketekben nem szívesen vásárolok ilyent, nem jók a tapasztalataim, általában közel sem úgy néztek ki szegénykék, mint a képeken, ha egyáltalán kinyíltak. Az ismerősöket már ráállítottam a dologra, de nem tudom, lesz-e belőle ismét valami, viszont jövő tavasszal gyönyörködni szeretnék a színes tulipánjaimban. :)

2015. máj. 28. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egy megbízható banda? Azt kapom, amit kérek?
2015. máj. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!