Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen betegség támadta meg...

Milyen betegség támadta meg az almafaimát?

Figyelt kérdés

Hobbi kertész vagyok, van összesen 20 darab almafám, amiből csak kettő égéseges ! Az a bajuk hogy a törzsükről foltokban hiányzik a kéreg és látszik a fás része. Egyre csak nő minden évben, nagyobb se nagyobb. Van már olyan fa is ami szinte csupasz körös körül. Azt mondtak hogy kenjem be vazelinnel, de sajnos nem értem vele semmit.

Ha tudnátok segíteni, megköszönném !

(A fákat minden évbe szoktam permetezni metszeni rendszeresen és kapalom meg tárgyazom)


2010. febr. 26. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a baja, de egy valami amit még kipróbálhaszt, az az ha minden évben lemeszeled a törzsüket.Mi így szoktuk.
2010. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valamilyen férgek bújtak a kéreg alá? Apám sokszor kapargatja és tisztítja a fák törzseit, néha bekeni mésszel a kártevők ellen ...
2010. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!