Kezdőoldal » Otthon » Kert » 305*76cm medence tisztán...

305*76cm medence tisztán tartásara mi a leghatásosabb módszer? 1 liter Hipo-t és 1kg sót szoktam bele tenni feltóltés után

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Bocs, hogy nem válaszolok, hanem kérdezek, de mást nem teszel bele? A miénk is ekkora, süllysztett, most fogjuk először feltölteni, és ugyanezt hallottam én is másoktól, hogy vsak ennyit kell bele tenni. Te kiprőbáltad már ezt a párosítást?
2015. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt a kombót már próbáltam
2015. jún. 5. 12:47
 3/4 A kérdező kommentje:
de 2-3 hét és zavaros a víz
2015. jún. 5. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem így kell csinálni.


De most komolyan, itt a GYAK-on is minimális erőfeszítéssel rá lehet keresni, hogyan kell végezni a medence vizének kezelését. Magyarul. Én is leírtam már párszor, elég részletesen, gondolom mások is megtették már. Nem lenne egyszerűbb megkeresni, kb. 3 másodperc alatt? De ha veszel egy doboz medencevegyszert, azon is rajta van vázlatosan a lényeg.

Persze az is segít, ha erőteljesen gondolkodunk. Miért hipót? Miért 1 litert? Miért sót? Mi alapján számolta ki valaki az egy kilós mennyiséget. Próbáljátok ki, tök érdekes, ha gondolkodunk...

2015. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!