Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fehér színű, cserepes virág...

Fehér színű, cserepes virág augusztusban?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőnk és vágott virág kis cserepes virágokat szeretnék az asztalra, amik fehér színűek. Minek lesz szezonja akkor? Mennyivel hamarabb érdemes megvenni? Köszi!
2015. jún. 19. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen van balkonba kint nekem szép hosszan csüng ami emelvényen is nagyon tuti....augusztusba is nagyon szép és a piacokon vagy kertészetekbe is lehet szép nagyokat kapni(bacopa) : [link] amúgy passz más ötletem nincs
2015. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orchidea, azálea, törpe rózsa, de menj be egy virágboltba, kertészetbe, és kérdezd meg!

Sokkal hamarabb én nem venném meg, mert a kertészetes, bolti virágok nagyon hamar képesek bedobni a törölközőt! ( kivéve talán az orchidea)

2015. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízifuxia (pistike) is jó lehet, az viszonylag talán olcsóbb, ha sok kell, de augusztusban inkább már csak rendelsre lehet biztonságosan beszerezni.
2015. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rendelésre
2015. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!