Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell a lucky bambuszt...

Hogyan kell a lucky bambuszt gondozni?

Figyelt kérdés

Heti hány alkalommal kell öntözni? Mindig vízben kell h álljon a szivacs, ami alatta van? Honnan tudom h jól érzi magát a növény?

Kérlek írjon, aki ért hozzá!!!


2008. szept. 2. 12:24
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az enyém mindig vízben áll és közepesen fényes helyen van. Szórt fényt kap egy üvegajtón át. Állandó 20-25 fok körüli a hőmérséklet... Nyáron kitettem, de nem örült neki, így visszakerült a helyére. Remélem segítettem.
2008. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Nekem is van ilyen szerencse bambuszom.Nekem nagyon sokáig egy vázában voltak és persze mindig töltöttem rá vizet.A teljes vizet nem szabad kicserélni alatta,csak feltölteni szabad.2-3 hetente adagolhatsz a vizébe pár csepp tápoldatot.A világos helyet szereti,a tűző napot nem.Huzattól és hidegtől óvni kell,18 C alatti hőmérsékleten nem fogja sokáig bírni.(Már jártam így.)

Én a sajátjaimat pár hónapja elültettem virágföldbe,mert már nagyon nagy volt a gyökérzetük.(Állítólag így még friss hajtásokat is fognak hozni a gyökerekről.)

Azóta is nagyon jól érzik magukat. :)

Remélem segítettem.

Üdv:Ági

2008. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!