Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor kezditek majd kipakolni...

Mikor kezditek majd kipakolni a muskátlikat, leandereket stb. a kertbe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Napközben ki szoktam rakni őket,ez az idő már megfelelő főleg a Leandernak.Sőt jót tesz neki,a muskátlit meg szoktatom a napfényhez elég jól átteleltek.Természetesen este még behozom.
2010. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2010. márc. 2. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a muskátlik az egész telet a két ablak között töltötték, ott elég fény volt és csak annyi meleg, hogy nem fagytak el. Épp most gondolkodtam, hogy ha így maradna az idő, két héten belül kirakom őket. Ha este behozod, máris kiteheted, nekem ahhoz sok, hogy mindig hordozgassam.

Viszont a muskátli az enyhe fagyot is bírja, tehát ha már valószínűleg nem megy mínusz 1-2 fok alá a hőmérséklet, kinn lehet hagyni. Az enyémek még novemberben virágoztak odakinn.

2010. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan idő lesz,akkor hónap közepe/vége felé kitesszük őket. A leanderek állandóan tönkremennek,sajnos. :(
2010. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leándereket a most hétvégi fagyok után.Az - 5,6 fokot is kibír.A muskátlival óvatosabban bánok, most daraboltam szét őket,friss föld, locsolás, ablakba vele, aztán majd ha hajtani kezd, akkor ki.
2010. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!