Kezdőoldal » Otthon » Kert » Először próbálkozom kígyóubork...

Először próbálkozom kígyóuborka termesztésével kiskertben, van egy kis problémám, segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

Kicsit későn ültettem mindent az idén, uborkát most először, magról vetettem.

Nagyon szép, egészséges. megcsináltam neki kb. 1,2 méter magasra a rácsot, amire fel tud futni. DE: kb. fél méter, tényleg nagyon szép, és alul virágzik, 10 centire a földtől.

Így hogy fog lelógni a 30 centis uborka? Nem lesz hova.

Az összes virágát ott lent hozza.

Mit csináltam rosszul?


2015. júl. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is leér a földre az első termés,emelt ágyással lehet megoldani,de ilyennel én pl. nem kínlódom,fentebb is fog majd virágozni,nekem ebből még nem volt problémám, attól hogy a földre ért még tökéletes ízű termése volt...
2015. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legalsó virágokat leszedhetted volna esetleg, főleg, ha még nem elég fejlett a tő a termésneveléshez, hogy erősebben nőjön.
2015. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy kugli fát baltával kettécsapok, és a legalsó kígyóuborkák alá ilyen fadarabokat teszek, hogy ne a földön feküdjön. Én a tök-féléket kitányérozom annyira, hogy egy kanna vizet tudjak alájuk tölteni. Az agyagos talaj miatt gyakran sárban feküdnének, inkább a fadarabon növekedjenek. Amúgy nyugi, idővel fentebb is tele lesz virággal...
2015. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!