Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az egyik EURO-s üzletbe lehet...

Az egyik EURO-s üzletbe lehet kapni a szórólapjuk szerint 290-ért Bonsai-t, ez rendes lehet, vagy műanyag?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg meg tudná mondani nekem? 19cm-t írnak, azt pedig drágábbnak képzelném el.

Esetleg olcsón bonsai-t tud valaki?



2015. júl. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni vélemény de én pl. 5000-8000ft alatt normális,szép bonsai-t még nem láttam, tehát ez vagy mű vagy annak nevezett megtévesztés. Pesten árulnak 1990ft-ért egyébként,de azok kicsik (10cm).
2015. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt vannak igazi bonsa-i fák: [link]


Sok átverést lehetett már hallani ezekkel kapcsolatban egyébként.

2015. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt meg tudod mondani, h hogy tudnak átverni ezzel kapcsolatosan? Van vmi utánzat növény, vagy haldokló bonsai-kat árulnak, vagy hogy?
2015. júl. 26. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utánzatokkal amit egyébként nem nehéz észrevenni (inkább magánszemélyek próbálkoznak ilyenekkel),illetve bonsai fa magok árusításával (bonsai fa mag nem létezik).
2015. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hell-ikon ***** válasza:
290-ért Euro-s boltban garantáltan műanyagot kapsz.
2015. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!