Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ugyanazon a zöld paprika...

Ugyanazon a zöld paprika növenyen teremhet-e csipös es edes? A nagyobb szeles es nem a hegyes paprikarol van szo, zöld szinü.

Figyelt kérdés
Allitolag ugyanazon termett.

#paprika #zöld Paprika
2015. aug. 10. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem teremhet.

Legfeljebb ha még nagyon fiatal a termés, akkor nem olyan csípős.

2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (Akkor megsincsenek csodak az anyosomek kertjeben :D )
2015. aug. 16. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Átporozással, igen.
2015. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az az atporozas??? Tele "joszandekkal" meg ezt is kepes atporozni...?! :D
2015. aug. 17. 12:46
 5/7 A kérdező kommentje:

Lattam mar olyant, hogy az amugy mindenhol edes paprika egyik vege kicsit csipösebb lett.

Par vekony es kicsi, zöld csipös paprikat adott. Az edesk szinten zöldek, de nagyok es szelesek, es ezek köze volt belekeverve egy db kinezetre ugyanilyen nagy es szeles es zöld, de csipös. Ferjem szerint egy növenyen termett az edes paprikakkal, csak igy törtenhetett, bennem viszont mas verzio is felmerült (az eddigi több mint egy evtizedes tapasztalataim utan anyosommal), ezert kerdezem.

2015. aug. 17. 12:52
 6/7 A kérdező kommentje:
remelem, erthetöen irtam: lattam mar olyant, hogy egy edes Paprika egy kisebb resze csipös izü Volt, de ez az egyetlen, amugy teljesen edesnek kinezö az egesz olyan csipös, hogy ki kellett dobnom a szoszt, amibe beleapritottam. (Delelött születesnapi partira vittem öket, ezert sietve kellett föznöm, hogy a gyerekekkel delutan strandra tudjam vinni, es nem is gondoltam volna, hogy meg kene probalni a paprikat.) A kiszedett darabok is mind csipösek voltak, az egesz.
2015. aug. 17. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy tő, ami csípőset terem, a többi meg nem. A vetőmagtermelőnél volt egy csípős, az porozta meg az édeset, a magokat bekeverték a többi édessel, és egy ilyen szem magból lett egy tő csípős paprikád.


A paprika termésében az ér meg a magok a csípősek leginkább. Az egyik végén ugye lehet vékony az ér, a másik végén vastag, ezért csíp ott jobban.

2015. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!