Kezdőoldal » Otthon » Kert » Articsoka termesztésével...

Articsoka termesztésével érdemes foglalkozn? Magot hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Eladásra? Nem érdemes.

Az ilyen újdonságoknak nincs piaca. Különben gyakran találkoznál vele a polcokon.

Én is próbálkoztam mindenfélével, de a vevők számára már a sárga paradicsom is egy gyanús furcsaság, amit inkább nem vesznek meg, hát még az ennél ritkább növényfélék, mint pl. az okra...

2015. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én idén ültettem először (csak kíváncsiságból) még csak a levelei vannak ami szépen díszít :) állítólag nagyon vízigényes és hát nem igazán estem túlzásba az öntözéssel szóval csoda,hogy ennek ellenére is szép habár szerintem ha hozza is a kis virágokat hát azok valami kis csökevények lesznek dísznek. Amúgy ha utána olvasol azért macerás ha jó termést akar az ember
2015. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem eladásban gondolkodom! Néhány tövet szeretnék saját használatra, mert sok jót olvastam róla.
2015. szept. 18. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!