Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kardvirágaim úgy virágoznak,...

Kardvirágaim úgy virágoznak, hogy az alsó bimbók kinyílása után jópár nap eltelik, mire a felsők is kinyílnak, így nem a legjobb, de a virágárusnál egyszerre virágzik mind - hogy lehetne ezt elérni?

Figyelt kérdés

Szépek, egészségesek, leszedem őket és bent a házban vannak vázában.

De már teljesen elfonnyadnak és csúnyák az alsó nagyobb virágok, ezért ugye kidibim az egészet - de akkor látom, hogy a fentebb lévő bimbók még ki sem nyíltak.


Azt tehetném, hogy az alsókat lecsípkedem, és akkor nincs rajta fonnyadt, de akkor meg csak felül lenne 2-3 virág, és az nem szép.

Amit árulnak a virágpiacon, vagy a temetőnél, tehát amikből csokrot meg koszorút csinálnak, az nem ilyen. Azokon minden virág egyszerre virágzik, úgy szép. Hogy tudnám ezt elérni én is?



2015. szept. 20. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hormonkezeléssel, de a részleteket én sem tudom.
2015. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!