Kezdőoldal » Otthon » Kert » Husqvarna 135 jó láncfűrész?

Husqvarna 135 jó láncfűrész?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki? Megbízható, jó fűrészek? Érdemes 75 ezret kiadni érte? Csak a házkörül használnám, évi 10-20 tank benzint engednék ki a kipufogóján.


[link]



2015. okt. 5. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A Husqvarna mint márka a piac csúcsa, talán a Dolmar meg egyes Stihl gépek vannak vele egy kategóriában.

Viszont ez a típus, mint a leírásban is szerepel, egy hobbigép, mérsékelt tartóssággal.

Az évi 20 tank benzin használatot akkor fogja sokáig bírni, ha nem hatalmas vastag fákat vágsz vele, amikben esetleg már erőlködnie kell, hanem mérsékeltebbeket.

2015. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És használtan érdemes lenne komolyabb gépet venni? Pl. Stihl 021 48 ezerért jobb vétel lehet?
2015. okt. 6. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én Husqvarnám most ment tönkre, 30 évig használták, még apámtól hoztam el. Szerintem ez mindent elmondd.
2015. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használt gépet át kell nézetni hozzáértővel.

Vagy azért szoktak eladni fűrészt, mert már nem kell (pl. meghalt a gazdája), vagy pedig - gyakrabban - mert már a végét járja, nem érdemes már felújítani, csak kikozmetikázzák, hogy valahogy még elpöfögjön addig, míg kifizeted.

2015. okt. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. okt. 7. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis gép ,és pont az ilyen kis feladatokra találták ki mint amire te is akarod használni,nem egy erőgép de azzal a lappal amivel adják nagy fákat úgysem éri át és amit meg átér nyugodtan vághatod mert arra méretezték az erejét.
2019. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!