Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miből készül a szikla utánzat?...

19Geri88 kérdése:

Miből készül a szikla utánzat? Habarcs, beton?

Figyelt kérdés

medencét építenék, amit egy részen sziklák boritanának. ahogy láttam a videókban, elég finom anyaggal dolgoztak. első ránézésre habarcs(bár az nem tűri jól a vizet), de lehet hogy készbeton. a másik kérédés a színezése. mivel szinezhetik, festhetik ami jó időjárás álló?

Köszönöm a válaszokat!!



2015. okt. 16. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. okt. 16. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:
beton ez, csak híg, hogy tudják pumpálni
2015. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott van a kommenteknél:

" the mixture consists of portland cement (one part), fiberglass bits (hand full) and sand (three parts)"

Vagyis, ha jól fordítom, akkor cement, üvegszálőrlemény, homok.

A cement részben gyorskötő cement lehet (13:33-nál látni a vödröt), de zsákok is vannak, szerintem az meg a normál cement. A sand az talán itt rostált sóder lehet.

2015. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. találtam kéregbetont kimondottan erre a célra. :) (bár nem olcsó, lehet olcsóbb lenne a sima beton + üvegszál kombó..)
2015. okt. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!