Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kerti szerszámaimat szeretné...

A kerti szerszámaimat szeretném lecserélni újakra de nem vagyok tisztában a márkákkal én a truper és a fiskarst néztem ki bár az utóbbi egy kicsit drága mit gondoltok ezekről a márkákról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Sok esetben a márkás/drágább eszközök sem jobbak, tartósabbak, praktikusabbak.

Ezeknél inkább a márkanevet kell megfizetni és sok esetben hitványabbak az olcsóbb termékeknél!

2015. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a márkát kell keresni, ilyen holmikban sem - legyen jó anyagból és megfelelő anyagvastagsággal. A kertünk relatíve nagy, az elmúlt 15 évben csak nyeleket cseréltem, a márkajelzés nélküli, helyi mezőgazdasági boltból beszerzett kapák, gereblye meg egyebek szépen bírják.
2015. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de végül is ha a két márka közül kellene választani melyik illik jobban egy átlag felhasználónak?
2015. dec. 11. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted?

Az általad említett "átlag felhasználó" nem használ ilyen márkás termékeket, csak a sznobok!

2015. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!