Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikulás virágot hogyan lehet...

Mikulás virágot hogyan lehet feléleszteni? Lehet, hogy már késő neki?

Figyelt kérdés

Kaptam október közepén egy szép mikulás virágot, viszont nem tudtam neki biztosítani az ideális környezetet neki. Meleg levegő, kevés fény, száraz levegő, plusz egyszer túlöntöztem véletlenül. Már elkönyveltem, hogy elpusztult, hiszen ledobta majdnem az összes levelét és virágát, szinte már csak egy "csonk", erre észrevettem kis hajtásokat rajta.

Van még esély, hogy feléled? Illetve, hogyan lehetne feléleszteni?



2015. dec. 16. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűvösben kell tartani (15°C körül), közepes fény és aránylag magas pártartalom (60% felett) mellett.
2015. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy panellakásban nem tudom neki biztosítani neki a hűvös levegőt. 24 fok van és 40%-os páratartalom.
2015. dec. 16. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Speciális kezelés nélkül, állandóan fűtött szobában tartva úgysem hozna piros leveleket, egy sima, nem túl mutatós zöld növényed lenne.
2015. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!