Kezdőoldal » Otthon » Kert » SEGITSEG! A szomszed neni...

SEGITSEG! A szomszed neni orchideaja kiszarad. Teendo?

Figyelt kérdés
A szomszed neni elutazott es megkert, hogy vigyazak az orchideajara. Felujitas van a lakasukban es az a nyamvadt virag viragai kezdenek leszaradni. Ahogy olvasgattam a kerdeseket lattam, hogy nem szabad tul sok vizet adni neki. De ez 7 napja vizben all. A Szomszedneni megfog olni ha ezt megtudja es nemsokara hazajon!!! Probaljam megmenteni a viragot? Vagy szerezek be egy paprikasprayt??
2010. márc. 25. 08:27
 1/3 anonim válasza:
[link] sajna ennél többet nem tudok segíteni:S
2010. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sürgösen öntsd ki alóla a vizet, attól ugyanis elpusztul, ha vizben áll.
2010. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mienket nem is kell locsolni és már harmadszor virágzik. Nem kell neki sok víz, próbáld kiszárítani a földjét és később csak spriccelgesd. Vagy gyorsan vegyél helyette egy másikat, mert szerintem ez már behalt, ha egy hete vízben áll.
2010. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!