Kezdőoldal » Otthon » Kert » Füvesítésre 300 Ft/nm árajánla...

Füvesítésre 300 Ft/nm árajánlatot kaptunk. Ez jó ár? Nem értünk hozzá.

Figyelt kérdés
Ebben benne van a rotátorozás, a terep egyenesítése, a fűmag, műtrágya, vetés, hengerelés.
2010. márc. 26. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Ha azt vesszük, hogy csak a fűmag mennyibe kerül... mekkora terültet füvesítetek?
2010. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
350 nm. KÖszi a választ!
2010. márc. 26. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt,ha jól meg is csinálják.
2010. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem nem csalódunk.
2010. márc. 26. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az már túl jó ár!!!

Én is kertész vagyok és 500ft/m2 alatt nem is vállalok füvesítést.Persze ebbe már a garancia is benne van!

Garanciát vállalt rá az a Jóember?

2010. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is kertész vagyok és ez nagyon gyanúsan olcsónak tűnik én is 500 ft/m2 alatt el sem vállalom !biztos ,hogy szakembert választottatok?nem valami mindenes embert?gari van rá?
2010. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiskerestűeknek semmiképp sem. Aki tudja, oldja meg saját maga, annyira azért nem bonyolult, csak meg kell mozdulni egy kicsit ha van elég szabadidő és az időjárás is kedvező. Aprólékos munka, nem lehet valami gyorsan haladni vele. Gereblyézni, talajt egyengetni bárki tud, gazolni is, magot vetni is és a földet rádöngölni. Korrigálni minden évben kell egy kicsit a gyepfelületet, ez vele jár.
2012. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!