Kezdőoldal » Otthon » Kert » Használt, vagy használ valaki...

Használt, vagy használ valaki háti nagy nyomású dugattyus permetező gépet? Milyen véleménnyel van róla?

Figyelt kérdés

Permetező gép vásárlása előtt vagyok .A 25 éves Solo gépet már nem éri meg felújitani .Max 50 ezer körüli összeget szánnák rá .10 évet birjon ki,az már nekem jó .Kínai motorral szerelt nem érdekel,de ha létezik MTD ,az sem .

Minden választ szívesen olvasok ,és már most köszönöm is .



2016. jan. 25. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem Cifarelli van nagyon jó. De 50 ért nem kapsz. Kínait ne vegyél némelyik nem visz fel a fa tetejére akkor meg semmit se ér.
2016. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak az érdekesség miatt: mi a baja a Solonak, hogy nem éri meg megcsinálni? Vagy már nincs hozzá pótalkatrész?
2016. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

50-ért kizárólag kínait kapsz, európait még 100-ért.


Szerintem a nagynyomású nem ér annyit, mint a ventilátoros, mert levegőáram nélkül csak szélcsendben lehet permetezni. A ventilátorosnak emellett az is egy érdeme, hogy megforgatja a leveleket, oda is kerül permet.

2016. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Válasz 2 esnek .

Valami oknál fogva letörött a motortartó felfogatója.

Ezáltal fellazul és a ventilátorból is kitörött egy darab.

A szerelő még annyit telefonált,a gyújtó részbe is beledarált ,és a főtengelyben is lett egy kis hajlat .

Nagyon lelkis a szerelő,nem egy pénzbeszedő .

Idézem szavat "szíve szerint egy vasat sem érdemes rákölteni "

Természetesen a döntés nálam van .

Az Agrimotor tipusokat nézegettem ,mert ott a vásárlók már vélemény is írtak

2016. jan. 26. 16:39
 5/10 A kérdező kommentje:
3 as,értem én azt,amit mondasz,de láttam egy kis gépet,Straus SPRA-20LGMH tipus megnevezéssel .Ha jól tudom ez osztrák,legalább is onnét szerzik be.A boltban nem volt időm a motor származását megnézni .Ez kicsivel több 40 nél .
2016. jan. 26. 17:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi az eddigi válaszát !
2016. jan. 26. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:

A Strauss is kínai, a legbóvlibb fajta.

Az Agrimotor is kínai, de az egy fokkal jobb. Ebből a ventilátorost már próbáltam, a szomszéd használtan kapott gépét üzemeltem be, egész jónak tűnt. (Persze, nem profi gépnek.)

2016. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 es neked is nagyon köszönöm a választ .
2016. jan. 26. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Mármint, az AgriMotor magyar cég, ahogy a Strauss is osztrák, de mindkettő Kínából veszi a permetezőket, meg sok mást.

Hasonlítsd össze ezt a két fotót:

[link]

[link]

2016. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ilyen alapon elmondhatom a fűkaszák külső alkatrészeiről ezt.

Azonosak a markolatok,és még nagyon sok minden .

Maga a motor lehet jó minőségű anyagból ,de már azt is meg kell nézni hol történik az összerakás .Pl a Makita láncfűrészem is németben készült ,de ez még a jobbik eset lelet .A Romániában gyártott Sthilekkel akkor mi a helyzet ?

2016. jan. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!