Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyi idő alatt nyílik ki...

Mennyi idő alatt nyílik ki teljesen a korallvirág a bimbóképződéstől számítva?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hőmérséklettől függ.

Mondjuk, 3 hét és 3 hónap között.

Én újév táján vettem észre a bimbókat, ha jó idő lesz, 2-3 hét múlva nyílnak. (Hideg helyen.)

Melegre nem szabad vinni a gyorsítás miatt, mert biztos lesz a bimbók elhalása.

2016. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez végig 25 fok körüli hőmérsékleten volt, amióta nálunk van, apró bimbók voltak rajta még a levelek közt, amikor kaptam két hete, azóta a legaljáról néhány levél leszáradt és az oldaláról nagyon kevés pici bimbó is, de amik a tetején vannak, azok kiemelkedtek a levelek közül és egyre nagyobbak, egy már félig ki is nyílt.
2016. márc. 1. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A korallvirág virágzáshoz hűvöset igényel, ha nem dobálta el az összes bimbóját, akkor nagy szerencséd van.
2016. márc. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még lehet, hogy eldobálja, bár most kiraktam az ablakba, ott talán hűvösebb van 1-2 fokkal. Az a baj, hogy itt nem tudom hűvös helyiségben tartani, mert kicsi a lakás és egy légtérben van minden. :/
2016. márc. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!