Kezdőoldal » Otthon » Kert » Diófa alatt tényleg nem marad...

Diófa alatt tényleg nem marad meg semmi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy juglon tartalma miatt, és az árnyék miatt nehéz, de kertészeti oldalak rengeteg növényt sorolnak, ami bírja mindkettőt. Ennek ellenére mindenkitől azt olvasom, hogy semmi nem marad meg.
2016. márc. 30. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg a gyertyán jól tolerálja a diófa juglan tartalmát, de nem próbáltam még ki, igazából nekünk van alatta nyugati tuja, de még ami nem a dió fa alatt van az 3,5 méter, ami alatta van az meg 1,30 . 1 méteresen ültettül 8 éve kb. A mályvafa szintén hasonlóan él alatta nekünk, ugyhogy én utána érdeklődnék a gyertyánnak, nekem ezt egy növénytan tanárom mondta.
2016. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 30. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. a diófa tesz róla, hogy ne maradjon meg semmi.
2016. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk van alatta sok málna bokor , tüskétlen szeder, őszi barack , és uborka minden évben. Hatalmas diófa és málna annyi van hogy szörp is készül az uborka roskadásig volt és az őszibarack is tömve volt. Talán a szeder az ami nem szereti az árnyékot.
2016. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nagy diófám van, de én eddig csak a fenyőről hallottam, hogy nem marad meg alatta semmi. Dióról sosem, pedig már lassan 20 éve lakunk falun, ahol sok kertben van diófa.
2016. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mik vannak a diófák alatt?
2016. márc. 30. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
nekünk a kutya megmarad alatta nyáron
2016. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D És milyen színűt virágzott?
2016. márc. 30. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
:)
2016. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A kutya? :D


Nálunk amúgy hóvirágok, krókuszok, boglárkák vannak, a másik alatt körül mellett gránátalmák, egy tamariszkusz, egy tuja, és hibiszkuszok.

A gránátalmabokrok szép magasra nőnek, ha jó a fekvés, sok virágot is hoz. A tamariszkusz elég gyöszös, de lehet hogy csak öreg szegény, a tujának sem ez a legmegfelelőbb hely, él, csak lassan és asszimetrikusan nő.

2016. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!